GUM 9

18. 5. – do pouka

Devetošolci,

pa se kmalu vidimo.

IZZIV DANAŠNJEGA TEDNA – na spodnji posnetek naredi spremljavo z različnimi pripomočki (lahko samo na prvo kitico) ali lastnimi inštrumenti. Spremljava naj ne bo ves čas enaka (vsaj dvakrat jo spremeni) in ne samo v dobah, ki jih narekuje skladba. Vse skupaj posnemi. Vas je pa kar nekaj, ki si želite, da bi vam zaključila navzgor. Naredite nalogo!!

Glede tega niste prav aktivni, saj dobivam zelo malo posnetkov. To je delo, ki ga morate opraviti. POsnetke pričakujem do četrtka.

11. 5. 2020 – NOVO

Dragi devetošolci,

precej vas še ni poskrbelo, da bi posnetki vaših projektnih del (vsak za svoje delo) prišli do mene. Prosim, če to naredite najkasneje do srede.

Če je glede ocen vse v redu, potem sem že zaključila. Poglejte, če ste zadovoljni, drugače se javite preko sporočil v easistentu.

Kar nekaj pa je otrok, ki bi radi svoje ocene malo dvignili do zaključevanja ali pa ste zelo med oceno. Le tem bom popoldan posnela nalogo in jo vnesla sem. Prosim, če svojo verzijo  posnamete in mi jo pošljete.

Tisti, ki imate vse urejeno, ste ta teden prosti.

Dragi 9. c in d – ker se vidimo v šoli, bomo tam poskrbeli, da boste še kaj zapeli in pridobili ocene, ki bi vam lahko povprečje zvišale.

do 3. 4. 2020

Dober dan.
Glede na vreme sem se odločila , da vam dam malo daljše poslušanje, ki pa je zelo zanimivo (povezava je zgoraj)
TO je delo za ta in naslednji teden. KO boste imeli čas (potrebujete eno uro), si oglejte ta prispevek. Napišite v zvezek nekaj odgovorov. Vprašanja :

Pogledal-a si celotno oddajo.
V šolski zvezek napiši vsaj pet skladateljev in njihovih del ter naslove skladb ali izvajalcev, ki so napisane skladbe priredili in izvajali v svojem času.
V zvezek napiši pet slovenskih glasbenikov, ki so sodelovali v oddaji.
V zvezek napiši tri stvari, ki so se ti v oddaji zdele najbolj zanimive.

Uživaj ob poslušanju! MAteja

MLADINSKI PEVSKI ZBOR

V spletno učilnico sem naložila posnetke opevanj, različne vaje za telo, tudi posnetke skladb, ki jih pojemo, nekaj še pride. Lepo bi prosila, če občasno odprete to stran in malo vadite, da ostane glas aktiven.

Se bom potrudila, da bo zabavno.

MAteja

6. 4.  – 17. 4.

Poslušaj in mi v petih povedih napiši na mail, kaj se ti je zdelo fino, kaj novega si se naučil.

ŠE NEKAJ. Nekateri ste mi še dolžni seminarje. Če ne bom dobila do torka, 7.4, bom primorana poseči po negativni oceni.

ODLOČITEV: so razredi ali posamezniki, ki niste dobili ocene iz izvajanja Zemlja pleše. Bom naredila posnetke, tudi video, da vam bo lažje. Vas obvestila, določila datum, vi pa mi boste poslali potem video. Natančno vam razložim v videu. Kdaj bo, tudi obvestim.

Verjetno ste brali, da sedaj ne ocenjujemo, vendar je to izvajanje še šolsko delo in menim, da ga lahko speljem. Vsi potrebujete to oceno, drugače vam ne morem zaključiti.

Glede PREDSTAVITEV – vse je odvisno, do kdaj bomo doma. Drugače pa se boste snemali.

20. 4. -24. 4. 2020

PROJEKTNO DELO – PREDSTAVITEV

Devetošolci, ker vas je veliko, ki še nimate ocene iz projektnega dela (seminarja), bi nekaj prosila.

Kdor želi, da bi svoj del rad predstavil v živo, preko video kanalov, naj mi sporoči do torka, 21. 4. na sporočilo preko easistenta.

Druga možnost pa je, da se posnamete na telefonček in mi pošljete – lahko tudi kar preko sporočil,  lahko na mail.

Ob pregledanem vam bom podala svoje mnenje.Oddate pa lahko kadarkoli  v tem času.

ROK ZA ODDAJO JE PETEK, 8. 5. 2020

Video srečanja pa v tednu po počitnicah, da se lahko naučite.

V sredo, 22. 4., ima 9. d dan dejavnosti. NAvodila so dobili starši na mail.

ZA TISTE, KI IMATE ŽE OCENo – JAZZ MALO DRUGAČE!

V tem času pošljite mnenje o tej oddaji.